আজিৰ ৰাশিফল

🌞 শ্ৰী শ্ৰী সূৰ্য্যায় পৰম ব্ৰহ্মণে নম:🌞

২৬ শাওণ,মঙ্গলবাৰ,ইং ১১ আগষ্ট ২০২০। সূৰ্য্যোদয় ঘ:৫/০/৩সূৰ্য্যাস্ত ঘ:৫/৫৬/১৯

ৰাশি - মেষ ৰাশি।
তিথি - কৃষ্ণা সপ্তমী। প্ৰা:ঘ:- ৬/১৯/৩০ লৈ।
নক্ষত্ৰ  - ভৰনী ,ৰা:ঘ: ১/২৪/১ লৈ ।
আদ্যঋতু হলে - দু:শীলা যোগ।
যাত্ৰা - বাযু কোনত নাই।প্ৰা::ঘ: ৬/১৯/৩০ যোৱাত ঈশান কোনত নাই ।
যোগিনী :- বাযু কোনত ।প্ৰা::ঘ: ৬/১৯/৩০ যোৱাত ঈশান কোনত ।
মৰণত দোষ - এপদ।ৰা:ঘ:১/২৪/১ যোৱাত ত্ৰিপদ।
ভক্ষাভক্ষ্য - তাল, নাৰিকল খোৱা নিষেধ । 

১. মেষ ৰাশি - মেষ ৰাশি জাতক জাতিকা  আজিৰ দিনটোত বন্ধু লাভ হব, যদিও ব্যয় বাঢ়িব পাৰে লগতে সজাগ নহলে মনৰ আশা ভংগ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।   
২. বৃষ ৰাশি - বৃষ ৰাশি   জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত ভ্ৰমনৰ সুযোগ লাভ কৰিব, যদিও শত্ৰু বাঢ়িব পাৰে লগতে সজাগ নহলে গৃহ অশান্তি হোৱাৰ  যোগ দেখা যায়।
৩. মিথুন ৰাশি  - মিথুন ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত শিল্পী সকলৰ শুভ, মাতৃৰ কষ্ট পাৱ পাৰে লগতে কৰ্মত সামান্য জতিলতা বৃদ্ধিৰ যোগ দেখা যায়‌।
৪. কৰ্কট ৰাশি - কৰ্কত ৰাশি   জাতক জাতিক সকলৰ আজিৰ দিনটোত দ্ৰব্য লাভ হব,যদিও দেহ  মনত সামান্য আঘাত পোৱাৰ যোগ  দেখা যায়।
৫. সিংহ ৰাশি - সিংহ ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্ম পৰিৱৰ্তন হব পাৰে,  যদিও সজাগ নহলে মনত সামান্য হতাশা বাৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ কৰ্মত বিৰোধ  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৬. কন্যা ৰাশি - কন্যা ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ  আজিৰ দিনটোত প্ৰসংশা লাভ হব, ধন লাভ হব, লগতে ব্যৱসায়ত শুভ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৭. তুলা ৰাশি - তুলা ৰাশি জাতক জাতিকা সকলে আজিৰ দিনটোত প্ৰেম আৰু কৰ্মত শুভ, ৰোগাৰোগ্য হব যদিও সামান্য ব্যয় বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৮. বৃশ্চিক ৰাশি - বৃশ্চিক ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত মনত আনন্দ বাঢ়িব, সম্পদ লাভ হব, লগতে কৰ্মত সফল হব যদিও সামান্য ব্যয় বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৯. ধনু ৰাশি - ধনু ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত সফল হব,সুখ বৃদ্ধি হব,  যদিও সজাগ নহলে মনৰ আশা ভংগ হোৱাৰ   যোগ দেখা যায়।
১০. মকৰ ৰাশি  - মকৰ ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত ধন লাভ হব, আনৰ সহায় লাভ হব, যদিও কৰ্মত সামান্য জতিলতা বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
১১. কুম্ভ ৰাশি - কুম্ভ ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজি দিনটোত শত্ৰু জয় হব, মনৰ আশা পুনৰ হব, যদিও সজাগ নহলে  কৰ্মত সামান্য জতিলতা বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
১২. মীন ৰাশি- মীন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত সুখ বৃদ্ধি হব, কৰ্ম ব্যস্ততা বাঢ়িব, লগতে প্ৰেমত শুভ যোগ দেখা যায়।

"সৰ্বে ভৱন্তু সুখিন: সৰ্বে ভৱন্তু নিৰাময়া:।
সৰ্বে ভদ্ৰানি পশ্যন্তু মা কশ্চিৎ দু:খ  ভাগভৱেৎ।। "

আজি দিনটো সকলোৰে সুখী হোৱাৰ কামনাৰে দৈনিক ৰাশি ফল আগবঢ়ালো।

         -: জ্যোতিষী :-

শ্ৰী নয়নজ্যোতি দেৱ শৰ্মা 
-: নৱগ্ৰহ জ্যোতিষালয় :-                                    জালুকবাৰী , গুৱাহাটী -১৪


Comments

সংৰক্ষণাগাৰ

আমাৰ সন্মানীয় লেখিকা সকল

যোগাযোগ

Send