আজিৰ ৰাশিফল-৩১ আহাৰ শুক্ৰবাৰ ১৬ জুলাই ২০২১

🌞 শ্ৰী শ্ৰী সূৰ্য্যায় পৰম ব্ৰহ্মণে নম:🌞                                      
৩১ আহাৰ, শুক্ৰবাৰ ,ইং ১৬ জুলাই,২০২১। 
সূৰ্য্যোদয় ঘ:৪/৪৯/১২সূৰ্য্যাস্ত ঘ:৬/৮/০

ৰাশি :-  কন্যা ৰাশি।
তিথি - শুক্লা সপ্তমী। ৰা:ঘ:- ২/৩/১৪ লৈ।
নক্ষত্ৰ : - হস্তা ।ৰা:ঘ:- ২/৩/৩০ লৈ।

শুভ সংখ্যা :- ১/৯
শুভ ৰং :-  বগা/ বিচিত্ৰ।
আদ্যঋতু হলে - কান্তা যোগ।
যাত্ৰা :- বাযুকোনত নাই। ৰা:ঘ:- ২/৩/১৪ যোৱাত ঈশান কোনত নাই।
 যোগিনী :- বাযু কোনত । ৰা:ঘ:- ২/৩/১৪ যোৱাত ঈশান কোনত ।
মৰণত দোষ:-  এপদ।ৰা:ঘ:- ২/৩/১৪ যোৱাত নাই।
ভক্ষাভক্ষ্য :-তাল  খোৱা নিষেধ । ৰা:ঘ:- ২/৩/১৪ যোৱাত নাৰিকল খোৱা নিষেধ।

YouTube Link:- https://youtu.be/K_jg1mBZirI

১. মেষ ৰাশি - মেষ ৰাশি জাতক জাতিকা  সকলৰ আজিৰ দিনটোত  ধন সন্মান লাভ হব, ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ হব, যদিও আজি শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান  হোৱাটো ভাল হব। 
২. বৃষ ৰাশি - বৃষ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত মনত আনন্দ বাঢ়িব, বিদ্যাৰ্থী সকলৰ শুভ হব, যদিও সজাগ নহলে সামান্য গৃহ অশান্তি  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৩. মিথুন ৰাশি  - মিথুন ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত মনত আনন্দ বাঢ়িব, মনত ৰোমাণ্টিক ভাৱ বাঢ়িব,  লগতে কৰ্মত আনৰ সহায় লাভ  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।  
৪. কৰ্কট ৰাশি - কৰ্কত ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত প্ৰিয় ব্যক্তিৰ আগমন হব, বা প্ৰিয় ব্যক্তিৰ সানিদ্ধ লাত হব, কৰ্ম ব্যস্ততা বাঢ়িব, যদিও সজাগ নহলে সামান্য জতিলতা বৃদ্ধি  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৫.সিংহ ৰাশি- সিংহ ৰাশিৰ  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত সমস্যাৰ সমাধান হব, যদিও কৰ্মত সজাগ নহলে  সামান্য ক্ষয় হব পাৰে লগতে মনৰ উৎসাহ সামান্য হ্ৰাস হোৱাৰ যোগ দেখা যায়া।
৬. কন্যা ৰাশি - কন্যা ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ  আজিৰ দিনটোত ভ্ৰমণত শুভ হব, যদিও সজাগ নহলে কৰ্মক্ষেত্ৰ সামান্য বিৰোধিতাৰ সন্মুখীন  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৭. তুলা ৰাশি - তুলা ৰাশি জাতক জাতিকা সকলে আজিৰ দিনটোত  ভ্ৰমণত শুভ হব যদিও সজাগ নহলে শৰীৰত সামান্য ৰোগ বাঢ়িব পাৰে লগতে মনত সামান্য অশান্তিৰ ভাৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৮. বৃশ্চিক ৰাশি - বৃশ্চিক ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত বন্ধু লাভ হব, সামাজিক কৰ্মত জৰিত হোৱাৰ সুযোগ লাভ হব, লগতে অৰ্থ আগমন বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৯. ধনু ৰাশি - ধনু ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ মনত  দিনটোত সামাজিক কৰ্মত জৰিত হোৱাৰ সুযোগ লাভ হব, সঞ্চয় বাঢ়িব, যদিও কৰ্মত সজাগ নহলে সামান্য জতিলতা বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
১০. মকৰ ৰাশি  - মকৰ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্ম দক্ষতা বাঢ়িব যদিও শৰীৰত সামান্য ৰোগ বাঢ়িব পাৰে, লগতে সজাগ নহলে সামান্য ব্যয়  বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
১১. কুম্ভ ৰাশি - কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজি দিনটোত  কৰ্মত উন্নতি হব, যদিও ভ্ৰমত সজাগ হোৱাটো ভাল, লগতে সজাগ নহলে দেহ মনত সামান্য আঘাট  পোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
১২. মীন ৰাশি- মীন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত উকীল সকলৰ শুভ হব, যদিও সজাগ নহলে শৰীৰত সামান্য ৰোগ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

"সৰ্বে ভৱন্তু সুখিন: সৰ্বে ভৱন্তু নিৰাময়া:।
সৰ্বে ভদ্ৰানি পশ্যন্তু মা কশ্চিৎ দু:খ  ভাগভৱেৎ।। "

আজি দিনটো সকলোৰে সুখী হোৱাৰ কামনাৰে দৈনিক ৰাশি ফল আগবঢ়ালো।

         -: জ্যোতিষী :-

শ্ৰী নয়নজ্যোতি দেৱ শৰ্মা 
-: নৱগ্ৰহ জ্যোতিষালয় :-                            জালুকবাৰী , গুৱাহাটী -১৪

ফোন নং -9101096481
হোৱাটচএপ - 9577136205

Comments

সংৰক্ষণাগাৰ

আমাৰ সন্মানীয় লেখিকা সকল

যোগাযোগ

Send