আজিৰ ৰাশিফল- ১ শাওণ ৰবিবাৰ ১৮ জুলাই ২০২১


🌞 শ্ৰী শ্ৰী সূৰ্য্যায় পৰম ব্ৰহ্মণে নম:🌞                                    
১শাওণ, ৰবিবাৰ ,ইং ১৮ জুলাই, ২০২১। 
সূৰ্য্যোদয় ঘ:৪/৫৯/৫৬সূৰ্য্যাস্ত ঘ:৬/৭/৪৭

ৰাশি :-  তুলা ৰাশি।
তিথি - শুক্লা নৱমী। ৰা:ঘ:- ৯/৩৯/৫৩ লৈ।
নক্ষত্ৰ : - স্বাতী।ৰা:ঘ:- ১০/১৬/২৪ লৈ।
শুভ সংখ্যা :- ৩/১
শুভ ৰং :- ৰঙা / হালধীয়া।
আদ্যঋতু হলে - বেশ্যা যোগ।
যাত্ৰা :- পূৱ দিশত নাই। ৰা:ঘ:- ৯/৩৯/৫৩ যোৱাত উত্তৰ দিশত  নাই।
 যোগিনী :- পূৱ দিশত । ৰা:ঘ:- ৯/৩৯/৫৩ যোৱাত উত্তৰ দিশত।
মৰণত দোষ:-  এপদ।ৰা:ঘ:- ১০/১৬/২৪ যোৱাত ত্ৰিপদ।
ভক্ষাভক্ষ্য :- লাও খোৱা নিষেধ । ৰা:ঘ:- ৯/৩৯/৫৩  যোৱাত লাও কলমৌ খোৱা নিষেধ।

১. মেষ ৰাশি - মেষ ৰাশি জাতক জাতিকা  সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্ম ব্যস্ততা বাঢ়িব,লগতে কৰ্মত সুযোগ লাভ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
২. বৃষ ৰাশি - বৃষ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত  বন্ধু লাভ হব , সন্মান লাভ হব যদিও সজাগ নহলে সামান্য ব্যয় বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৩. মিথুন ৰাশি  - মিথুন ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত সন্মান লাভ হব, বিদ্যাৰ্থী সকলৰ শুভ হব, যদিও কৰ্মত সজাগ নহলে মনৰ আশা ভংগ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।  
৪. কৰ্কট ৰাশি - কৰ্কত ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত অৰ্থ লাভ হব, শুভ সংবাদ লাভ হব যদিও মনত সামান্য  চিন্তা বৃদ্ধি  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৫. সিংহ ৰাশি- সিংহ ৰাশিৰ  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত ভ্ৰমণত সুখ বৃদ্ধি হব, ধন আগমন বাঢ়িব যদিও শৰীৰত সামান্য ৰোগ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৬. কন্যা ৰাশি - কন্যা ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ  আজিৰ দিনটোত মনৰ আশা পুৰণ হব যদিও কৰ্মত সজাগ নহলে মিচা অপৱাদ পাৱ পাৰে লগতে দেহ মনত সামান্য কষ্ট পোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৭. তুলা ৰাশি - তুলা ৰাশি জাতক জাতিকা সকলে আজিৰ দিনটোত সুখ বৃদ্ধি হব, লগতে আজি সঞ্চয় বৃদ্ধি  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
৮. বৃশ্চিক ৰাশি - বৃশ্চিক ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত আত্মীয়ৰ আগমন হব, যদিও আজি কৰ্মক্ষেত্ৰ সকলো দিশতে সজাগ হোৱাটো ভাল হব।
৯. ধনু ৰাশি - ধনু ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ মনত  দিনটোত সংগীত শিল্পী সকলৰ শুভ হব, যদিও কৰ্মত সামান্য জতিলতাৰ মাজেৰে কৰ্মত ন্যায় লাভ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
১০. মকৰ ৰাশি  - মকৰ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত  শৰীৰত সামান্য এলাভ ভাৱ বাঢ়িব, সামান্য ব্যয় বাঢ়িব পাৰে লগতে কৰ্মত সজাগ নহলে আজি মনৰ আশা ভংগ  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
১১. কুম্ভ ৰাশি - কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজি দিনটোত  কৰ্মত সফল হব যদিও আজি সজাগ নহলে মনৰ উৎসাহ সামান্য হ্ৰাস হব পাৰে লগতে মানসিক ক্লেষ ভাৱ বৃদ্ধি পোৱাৰ যোগ দেখা যায়।
১২. মীন ৰাশি- মীন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত সমস্যাৰ সমাধান হব, ধন সন্মান লাভ হব, লগতে বন্ধু লাভ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

"সৰ্বে ভৱন্তু সুখিন: সৰ্বে ভৱন্তু নিৰাময়া:।
সৰ্বে ভদ্ৰানি পশ্যন্তু মা কশ্চিৎ দু:খ  ভাগভৱেৎ।। "

আজি দিনটো সকলোৰে সুখী হোৱাৰ কামনাৰে দৈনিক ৰাশি ফল আগবঢ়ালো।

         -: জ্যোতিষী :-

শ্ৰী নয়নজ্যোতি দেৱ শৰ্মা 
-: নৱগ্ৰহ জ্যোতিষালয় :-                              জালুকবাৰী , গুৱাহাটী -১৪

ফোন নং -9101096481
হোৱাটচএপ - 9577136205

Comments

সংৰক্ষণাগাৰ

আমাৰ সন্মানীয় লেখিকা সকল

যোগাযোগ

Send