দৈনিক ৰাশিফল-২ শাওণ সোমবাৰ ১৯ জুলাই ২০২১

🌞 শ্ৰী শ্ৰী সূৰ্য্যায় পৰম ব্ৰহ্মণে নম:🌞                                      
২শাওণ, সোমবাৰ ,ইং ১৯ জুলাই,২০২১। 
সূৰ্য্যোদয় ঘ:৪/৫০/১৫সূৰ্য্যাস্ত ঘ:৬/৭/৪০

ৰাশি :-  তুলা ৰাশি।ঘ:- ৩/৩/৪০ যোৱাত বৃশ্চিক ৰাশি।
তিথি - শুক্লা দশমী। ৰা:ঘ:- ৭/১৪/১৬ লৈ।
নক্ষত্ৰ : - বিশাখা ।ৰা:ঘ:- ৮/৩৯/১৯ লৈ।
শুভ সংখ্যা :- ৪/২
শুভ ৰং :-  বগা/ কমলা।
আদ্যঋতু হলে - বেশ্যা যোগ।
যাত্ৰা :- উত্তৰ দিশত নাই। ৰা:ঘ:- ৭/১৪/১৬ যোৱাত অগ্নি কোনত  নাই।
 যোগিনী :- উত্তৰ দিশত । ৰা:ঘ:- ৭/১৪/১৬ যোৱাত অগ্নি কোনত ।মৰণত দোষ:-  দ্বিপদ।ৰা:ঘ:- ৮/৩৯/১৯ যোৱাত নাই।
ভক্ষাভক্ষ্য :- কলমৌ খোৱা নিষেধ । ৰা:ঘ:- ৭/১৪/১৬  যোৱাত উযহী খোৱা নিষেধ।

১. মেষ ৰাশি - মেষ ৰাশি জাতক জাতিকা  সকলৰ আজিৰ দিনটোত সম্পত্তি লাভ হব, যদিও সজাগ নহলে মনত সামান্য হতাশাৰ ভাৱ বাঢ়িব পাৰে লগতে আজি কৰ্মত আজি সজাগ হব, সিদ্ধান্ত গ্ৰহণত সজাগ হৱাটো ভাল হব। 

২. বৃষ ৰাশি - বৃষ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত  কৰ্ম ব্যস্ততা বাঢ়িব, ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ হব, লগতে ধন সন্মান লাভ  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৩. মিথুন ৰাশি  - মিথুন ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত দ্বাযিত্ব বাঢ়িব, মনত আনন্দ বাঢ়িব, যদিও আজি শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হোৱাটো ভাল হব।

৪. কৰ্কট ৰাশি - কৰ্কত ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত সামান্য জতিলতা বাঢ়িব, মনত সামান্য অশান্তিৰ ভাৱ বাঢ়িব পাৰে লগতে আজি সজাগ নহলে  বন্ধু তথা আত্মীয় পৰিয়ালৰ লগত মনোমালিন্য   হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৫.সিংহ ৰাশি- সিংহ ৰাশিৰ  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত সামান্য জতিলতা বাঢ়িব লগতে আজি সামান্য ব্যয় বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়া।

৬. কন্যা ৰাশি - কন্যা ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ  আজিৰ দিনটোত ধন সন্মান লাভ হব, লগতে আজি কৰ্মত যশস্যা লাভ  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৭. তুলা ৰাশি - তুলা ৰাশি জাতক জাতিকা সকলে আজিৰ দিনটোত কৰ্মত সফল হব, কৰ্মত উন্নতি হব, লগতে ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৮. বৃশ্চিক ৰাশি - বৃশ্চিক ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত দাম্পত্য জীৱনত শুভ হব, আত্মীয়ৰ আগমন হব, লগতে কৰ্মত যোগাযোগ হোৱাৰ যোগা দেখা যায়।

৯. ধনু ৰাশি - ধনু ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ মনত  দিনটোত বন্ধু লাভ হব, সন্মান লাভ হব ,যদিও সজাগ নহলে কৰ্মত সামান্য জতিলতাৰ সন্মুখীন  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১০. মকৰ ৰাশি  - মকৰ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত সম্পদ বৃদ্ধি হব, মনত আনন্দ বাঢ়িব যদিও সজাগ নহলে প্ৰেমত সামান্য জতিলতাৰ সন্মুখীন হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১১. কুম্ভ ৰাশি - কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজি দিনটোত দেহ মনত সামান্য আঘাট পাৱ পাৰে, মনত সামান্য কষ্ট পাৱ পাৰে লগতে  সামান্য আত্মগ্লানি ভাৱ বৃদ্ধি পোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১২. মীন ৰাশি- মীন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত ধন আগমন হব, যদিও সজাগ নহলে মনত সামান্য খং আৰু অভিমান ভাৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা  যায়।

"সৰ্বে ভৱন্তু সুখিন: সৰ্বে ভৱন্তু নিৰাময়া:।
সৰ্বে ভদ্ৰানি পশ্যন্তু মা কশ্চিৎ দু:খ  ভাগভৱেৎ।। "

আজি দিনটো সকলোৰে সুখী হোৱাৰ কামনাৰে দৈনিক ৰাশি ফল আগবঢ়ালো।

         -: জ্যোতিষী :-

শ্ৰী নয়নজ্যোতি দেৱ শৰ্মা 
-: নৱগ্ৰহ জ্যোতিষালয় :-                              জালুকবাৰী , গুৱাহাটী -১৪

ফোন নং -9101096481
হোৱাটচএপ - 9577136205

Comments

সংৰক্ষণাগাৰ

আমাৰ সন্মানীয় লেখিকা সকল

যোগাযোগ

Send