দৈনিক ৰাশিফল -০৪ অক্টোবৰ

🌞 শ্ৰী শ্ৰী সূৰ্য্যায় পৰম ব্ৰহ্মণে নম:🌞 
১৭ আহিন , সোমবাৰ,ইং ৪ অক্টোবৰ।
 ২০২১। 
সূৰ্য্যোদয় ঘ:৫/২০/৩৫,সূৰ্য্যাস্ত 
ঘ:৫/৫/২৩

 *ৰাশি:-*   সিংহ ৰাশি। 
 *তিথি :-* কৃষ্ণ ত্ৰয়োদশী ৰা:ঘ:- ৭/২১/৪৮ লৈ।
 *নক্ষত্ৰ :-* পূৰ্ব্বফাল্গূনী। ৰা:ঘ:- ২/১৪/৫৫ লৈ।
 *শুভ সংখ্যা:-* ১/২
 *শুভ ৰং :-* ৰঙ/ বগা ৰং ।
 *আদ্যঋতু হলে :-* কান্তা  যোগ।
 *যাত্ৰা:-* দক্ষিণ দিশত নাই । ৰা:ঘ:- ৭/২১/৪৮ যোৱাত পশ্চিম দিশত  নাই।
 *যোগিনী :-* দক্ষিণ দিশত । ৰা:ঘ:- ৭/২১/৪৮ যোৱাত পশ্চিম দিশত ।
 *মৰণত দোষ:-* নাই।ৰা:ঘ:- ৭/২১/৪৮ যোৱাত এপদ।ৰা:ঘ:- ২/১৪/৫৫ যোৱাত ত্ৰিপদ।
 *ভক্ষাভক্ষ্য:-* বেঙেনা খোৱা নিষেধ ।ৰা: ঘ: - ৭/২১/৪৮  যোৱাত মাছ মাংস খোৱা নিষেধ ।

                     
১. *মেষ ৰাশি* (অ,ল) : -  মেষ ৰাশি জাতক জাতিকা  সকলৰ আজিৰ দিনটোত প্ৰেমত শুভ হব, লগতে ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ হোৱাৰ  যোগ দেখা যায় ।

২. *বৃষ ৰাশি*( উ,ব,ই) : - বৃষ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মক্ষেত্ৰ আদৰ্শবাদী মনোভাৱ বাঢ়িব, সম্পদ লাভ হব যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে সামান্য ব্যয়  বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৩. *মিথুন ৰাশি* ( ক,ছ) :  - মিথুন ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত সমস্যাৰ সমাধান হব, সামাজিক কৰ্মত জৰিত  হোৱাৰ সুযোগ লাভ হব যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে কৰ্মক্ষেত্ৰ সামান্য জতিলতা ভাৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৪. *কৰ্কট ৰাশি*( ড,হ) : - কৰ্কত ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত প্ৰেমত শুভ হব ,মনৰ আশা পুৰণ হব লগতে মনত শান্তি বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৫. *সিংহ ৰাশিৰ* (ম,ট) :- সিংহ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মক্ষেত্ৰ সামান্য বিৰোধিতাৰ সন্মুখীন হব পাৰে, কৰ্মত সামান্য জতিলতা বাঢ়িব পাৰে লগতে আজি আপুনি সজাগ নহলে বঞ্চিত হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৬. *কন্যা ৰাশি* (প,ঠ) : - কন্যা ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ  আজিৰ দিনটোত সুখ  বৃদ্ধি হব, শুভ সংবাদ লাভ হব যদিও আজি আপুনি পিতৃ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সজাগ হোৱাটো ভাল হব।

৭. *তুলা ৰাশি* (ৰ,ত): - তুলা ৰাশি জাতক জাতিকা সকলে আজিৰ দিনটোত কৰ্মক্ষেত্ৰ মনত শান্তি লাভ হব, ধন সন্মান লাভ হব, লগতে আজি আপোনাৰ আৰ্থিক দিশত উন্নতি বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৮. *বৃশ্চিক ৰাশি* (ন,য): - বৃশ্চিক ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত গৃহ সুখ বাঢ়িব, ধন সন্মান লাভ হব, লগতে কৰ্মক্ষেত্ৰ প্ৰেৰণা লাভ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়। 

৯. *ধনু ৰাশি* (ধ,ভ): - ধনু ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ  দিনটোত প্ৰেমত শুভ হব, যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে কৰ্মত সামান্য জতিলতা বাঢ়িব পাৰে লগতে সামান্য ব্যয় বৃদ্ধি বা আৰ্থিক দিশত নাটনি  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১০. *মকৰ ৰাশি* (খ,জ):  - মকৰ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত আমোদ  প্ৰমোদ ভাৱ বাঢ়িব, যদিও আজি আপুনি কৰ্মত সজাগ নহলে আনৰ অবিশ্বাসী বা নিন্দনীয় হব পাৰে লগতে মনৰ আশা ভংগ  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১১. *কুম্ভ ৰাশি*(গ,শ,স): - কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজি দিনটোত ভ্ৰমণত সফল হব, যদিও কৰ্মক্ষেত্ৰ সামান্য বাধা আহিব পাৰে লগতে ঘৰুৱা দিশত সজাগ   হোৱাটো ভাল হব।

১২. **মীন ৰাশি-* ( দ,চ) :- মীন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত আত্মীয়ৰ আগমন হব,সম্পদ বৃদ্ধি হব, যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে মনত সামান্য অশান্তিৰ ভাৱ বৃদ্ধি  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়। 

"সৰ্বে ভৱন্তু সুখিন: সৰ্বে ভৱন্তু নিৰাময়া:।
সৰ্বে ভদ্ৰানি পশ্যন্তু মা কশ্চিৎ দু:খ  ভাগভৱেৎ।। "

আজি দিনটো সকলোৰে সুখী হোৱাৰ কামনাৰে দৈনিক ৰাশি ফল আগবঢ়ালো।

         -: *জ্যোতিষী* :-

শ্ৰী নয়নজ্যোতি দেৱ শৰ্মা 
-: নৱগ্ৰহ জ্যোতিষালয় :-                              জালুকবাৰী , গুৱাহাটী -১৪

Pn no -9101096481
Wp no - 9577136205

Comments

সংৰক্ষণাগাৰ

আমাৰ সন্মানীয় লেখিকা সকল

যোগাযোগ

Send