আজিৰ ৰাশিফল- বুধবাৰ ১৮ আগষ্ট

🌞 শ্ৰী শ্ৰী সূৰ্য্যায় পৰম ব্ৰহ্মণে নম:🌞                ১ ভাদ, বুধবাৰ ,ইং ১৮ আগষ্ট,২০২১। 
সূৰ্য্যোদয় ঘ:৫/২/১২ সূৰ্য্যাস্ত ঘ:৫/৫২/৪

ৰাশি :-  ধনু ৰাশি।
তিথি - শুক্লা একাদশী।ৰা: ঘ:- ১১/৫৫/৫৭ লৈ
নক্ষত্ৰ : - মুলা । ৰা:ঘ:- ১২/০/৪৬
শুভ সংখ্যা :- ৯/৩
শুভ ৰং :-  ৰঙা/ হালধীয়া।
আদ্যঋতু হলে - প্ৰতিহীনা  যোগ।
যাত্ৰা :- অগ্নি কোনত  নাই ।ৰা:ঘ:- ১১/৫৫/৫৭  যোৱাত নৈঋত কোনত  নাই।
 যোগিনী :- অগ্নি কোনত ।ৰা:ঘ:- ১১/৫৫/৫৭  যোৱাত নৈঋত কোনত ।
মৰণত দোষ:- নাই,ৰা: ঘ: - ১১/৫৫/৫৭ যোৱাত এপদ।
ভক্ষাভক্ষ্য :- উৰহী  খোৱা নিষেধ।ৰা:ঘ:- ১১/৫৫/৫৭ যোৱাত পূৰৈ শাক খোৱা নিষেধ।

১. *মেষ ৰাশি* (অ,ল) : -  মেষ ৰাশি জাতক জাতিকা  সকলৰ আজিৰ দিনটোত অৰ্থ লাভ হব, কৰ্মত সন্মান লাভ হব যদিও আজি আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰ সজাগ নহলে সামান্য জতিলতা বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

২. *বৃষ ৰাশি*( উ,ব,ই) : - বৃষ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত আনৰ সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব, সম্পদ লাভ হব, লগতে আপোনাৰ আজি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত ব্যস্ততা  বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৩. *মিথুন ৰাশি* ( ক,ছ) :  - মিথুন ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত সমস্যাৰ সমাধান হব, কৰ্ম শুভ হব,লগতে আজি আপোনাৰ নতুন কৰ্মত যোগাযোগ হোৱাৰ সুযোগ লাভ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৪. *কৰ্কট ৰাশি*( ড,হ) : - কৰ্কত ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্ম ব্যস্ততা বাঢ়িব, যদিও আজি আপুনি কৰ্মত সজাগ নহলে শৰীৰত সামান্য এলাহ ভাৱ বাঢ়িব পাৰে লগতে সজাগ নহলে দ্ৰব্য হানি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৫. *সিংহ ৰাশিৰ* (ম,ট) :- সিংহ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত প্ৰেম আৰু কৰ্মত শুভ হব, লগতে কৰ্মত আজি আপোনাৰ যশস্যা লাভ  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৬. *কন্যা ৰাশি* (প,ঠ) : - কন্যা ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ  আজিৰ দিনটোত সঞ্চয় বাঢ়িব যদিও সজাগ নহলে কৰ্মত সামান্য জতিলতা বাঢ়িব পাৰে লগতে আজি আপুনি শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হোৱাটো ভাল হব। 

৭. *তুলা ৰাশি* (ৰ,ত): - তুলা ৰাশি জাতক জাতিকা সকলে আজিৰ দিনটোত বন্ধু লাভ হব, যদিও সজাগ নহলে কৰ্মত ক্ষেত্ৰত সামান্য বাধা আহিব পাৰে লগতে আজি আপুনি কৰ্মত সজাগ নহলে প্ৰতাৰণাৰ সন্মুখীন হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৮. *বৃশ্চিক ৰাশি* (ন,য): - বৃশ্চিক ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত বন্ধুৰ আগমন হব ,  যদিও আজি আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত সজাগ নহলে সামান্য জতিলতা বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগা দেখা যায়।

৯. *ধনু ৰাশি* (ধ,ভ): - ধনু ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ মনত  দিনটোত ধন লাভ হব, সন্মান লাভ হব, লগতে আজি আপোনাৰ কৰ্মত যশস্যা বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১০. *মকৰ ৰাশি* (খ,জ):  - মকৰ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত আত্মীয়ৰ আগমন হব যদিও মনত সামান্য চিন্তা বাঢ়িব পাৰে লগতে আজি আপুনি সজাগ নহলে মনৰ আশা ভংগ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১১. *কুম্ভ ৰাশি*(গ,শ,স): - কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজি দিনটোত কৰ্মত সফল হব, প্ৰতিভা বিকাশৰ সুযোগ লাভ কৰিব, লগতে আজি আপুনি সজাগ নহলে শৰীৰত সামান্য ৰোগ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১২. **মীন ৰাশি-* ( দ,চ) :- মীন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত ধন আগমন হব, যদিও সজাগ নহলে শৰীৰত সামান্য ৰোগ বাঢ়িব পাৰে লগতে আজি আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত সজাগ নহলে মনত সামান্য খেলিমেলি ভাৱ বাঢ়িব পাৰে।

"সৰ্বে ভৱন্তু সুখিন: সৰ্বে ভৱন্তু নিৰাময়া:।
সৰ্বে ভদ্ৰানি পশ্যন্তু মা কশ্চিৎ দু:খ  ভাগভৱেৎ।। "

আজি দিনটো সকলোৰে সুখী হোৱাৰ কামনাৰে দৈনিক ৰাশি ফল আগবঢ়ালো।

         -: জ্যোতিষী :-

শ্ৰী নয়নজ্যোতি দেৱ শৰ্মা 
-: নৱগ্ৰহ জ্যোতিষালয় :-                              জালুকবাৰী , গুৱাহাটী -১৪

Pn no -9101096481
Wp no - 9577136205

Comments

সংৰক্ষণাগাৰ

আমাৰ সন্মানীয় লেখিকা সকল

যোগাযোগ

Send