১৫ অক্টোবৰ- দৈনিক ৰাশিফল

0
🌞 শ্ৰী শ্ৰী সূৰ্য্যায় পৰম ব্ৰহ্মণে নম:🌞 
২৮আহিন , শুক্ৰবাৰ,ইং ১৫ অক্টোবৰ।
 ২০২১। 
সূৰ্য্যোদয় ঘ:৫/২৫/৪২,সূৰ্য্যাস্ত 
ঘ:৪/৫৩/৪৬

 *ৰাশি:-* মকৰ ৰাশি।ৰা:ঘ:- ১২/১৩/৮ যোৱাত কুম্ভ ৰাশি।
 *তিথি :-* শুক্লা দশমী। ৰা:ঘ:- ৮/১১/৫৪ লৈ।
 *নক্ষত্ৰ :-* শ্ৰৱণা। ঘ:- ১২/৩০/২২ লৈ।
 *শুভ সংখ্যা:-* ৬/৩
 *শুভ ৰং :-* বগা/চিত্ৰ বিচিত্ৰ ৰং ।
 *আদ্যঋতু হলে :-* সুভগা যোগ।
 *মৰণত দোষ:-*  নাই।
 *যাত্ৰা:-* উত্তৰ দিশত নাই।ৰা:ঘ: ৮/১১/৫৪ যোৱাত অগ্নি কোনত নাই।
 *যোগিনী :-* উত্তৰ দিশত ।ৰা:ঘ: ৮/১১/৫৪ যোৱাত অগ্নি কোনত ।
*ভক্ষাভক্ষ্য:-* কলমৌ শাক খোৱা নিষেধ ।ৰা:ঘ: - ৮/১১/৫৪ যোৱাত উৰহী খোৱা নিষেধ ।

  ১. *মেষ ৰাশি* (অ,ল) : -  মেষ ৰাশি জাতক জাতিকা  সকলৰ আজিৰ দিনটোত ধন সন্মান লাভ হব, মৰম লাভ হব যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে সামান্য ব্যয় বৃদ্ধি  হোৱাৰ  যোগ দেখা যায় ।

২. *বৃষ ৰাশি*( উ,ব,ই) : - বৃষ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত সামান্য জতিলতা বাঢ়িব পাৰে লগতে আজি আপুনি সজাগ নহলে সামান্য মনোমালিন্য হব পাৰে, লগতে বন্ধু বিশ্বেদ  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৩. *মিথুন ৰাশি* ( ক,ছ) :  - মিথুন ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত যশস্যা বাঢ়িব, মনৰ আশা বাঢ়িব, যদিও আজি আপুনি পিতৃ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সজাগ হোৱাটো ভাল হব। 

৪. *কৰ্কট ৰাশি*( ড,হ) : - কৰ্কত ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত মনত আনন্দ বাঢ়িব, যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে সামান্য প্ৰতাৰণা সন্মুখীন হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৫. *সিংহ ৰাশিৰ* (ম,ট) :- সিংহ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত ৰোগাৰোগ্য হব,লগতে ঘৰুৱা কৰ্মত উন্নতি হব যদিও আজি আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰ সকলো দিশতে সজাগ  হোৱাটো ভাল হব।

৬. *কন্যা ৰাশি* (প,ঠ) : - কন্যা ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ  আজিৰ দিনটোত প্ৰেমত শুভ  হব যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে কৰ্মক্ষেত্ৰ সামান্য জতিলতা ভাৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৭. *তুলা ৰাশি* (ৰ,ত): - তুলা ৰাশি জাতক জাতিকা সকলে আজিৰ দিনটোত কৰ্মত শুভ হব, আমোদ প্ৰমোদ ভাৱ বাঢ়িব, যদিও আজি আপুনি মনটো সামান্য অকলশৰীয়া ভাৱ অনুভৱ কৰিব পাৰে।

৮. *বৃশ্চিক ৰাশি* (ন,য): - বৃশ্চিক ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত সমস্যাৰ সমাধান হব,  যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে সামান্য প্ৰতাৰণাৰ সন্মুখীন হব পাৰে লগতে মনত সামান্য ভয় ভাৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়। 

৯. *ধনু ৰাশি* (ধ,ভ): - ধনু ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ  দিনটোত ধন আগমন বাঢ়িব, লগতে আজি আপুনি সামাজিক কৰ্মত জৰিত  হোৱাৰ সুযোগ লাভ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১০. *মকৰ ৰাশি* (খ,জ):  - মকৰ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মক্ষেত্ৰ সফল হব, পাৰিবাৰিক সুখ বাঢ়ি যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে মনত সামান্য আহংকৰী মনোভাৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১১. *কুম্ভ ৰাশি*(গ,শ,স): - কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজি দিনটোত কৰ্মত নতুনকৈ যোগাযোগৰ সুযোগ লাভ কৰিব, যদিও আজি আপুনি কৰ্মত সকলো দিশতে সজাগ  হোৱাটো ভাল হব।

১২. **মীন ৰাশি-* ( দ,চ) :- মীন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত সামাজিক কৰ্মত জৰিত হোৱাৰ সুযোগ লাভ কৰিব, যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে মনত সামান্য অশান্তিৰ ভাৱ বাঢ়িব পাৰে লগতে সামান্য ব্যয় বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়। 

"সৰ্বে ভৱন্তু সুখিন: সৰ্বে ভৱন্তু নিৰাময়া:।
সৰ্বে ভদ্ৰানি পশ্যন্তু মা কশ্চিৎ দু:খ  ভাগভৱেৎ।। "

আজি দিনটো সকলোৰে সুখী হোৱাৰ কামনাৰে দৈনিক ৰাশি ফল আগবঢ়ালো।

         -: *জ্যোতিষী* :-

শ্ৰী নয়নজ্যোতি দেৱ শৰ্মা 
-: নৱগ্ৰহ জ্যোতিষালয় :-                              জালুকবাৰী , গুৱাহাটী -১৪

Pn no -9101096481
Wp no - 9577136205

Post a Comment

0Comments

নমস্কাৰ স্বাগতম জনাইছোঁ আপোনাক । লেখাটো পঢ়ি কেনেকুৱা পাইছে তলত কমেন্ট বক্সত লিখি আমাক জনাবলৈ নাপাহৰিব । লগতে লেখাটোৰ তলত দিয়া হোৱাটচএপ, ফেচবুক বুটামত টিপি লেখাটো আপোনাৰ শুভাংকাশী সকলৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰি দিব । ধন্যবাদ

Post a Comment (0)