১২ অক্টোবৰ- দৈনিক ৰাশিফল

🌞 শ্ৰী শ্ৰী সূৰ্য্যায় পৰম ব্ৰহ্মণে নম:🌞     
২৫আহিন , মঙ্গলবাৰ,ইং ১২ অক্টোবৰ।
 ২০২১। 
সূৰ্য্যোদয় ঘ:৪/৫৬/৫০,সূৰ্য্যাস্ত 
ঘ:৪/৫৬/৫০

 *ৰাশি:-*  ধনু ৰাশি।
 *তিথি :-* শুক্লা সপ্তমী। ৰা:ঘ:- ১/৩৮/১০ লৈ।
 *নক্ষত্ৰ :-* মূলা। আ:ঘ:- ৪/৩/১৮ লৈ।
 *শুভ সংখ্যা:-* ৯/৩
 *শুভ ৰং :-* মুগা/ ৰঙা ৰং ।
 *আদ্যঋতু হলে :-* সুভগা যোগ।
 *মৰণত দোষ:-* দ্বিপদ।ৰা:ঘ:- ১/৩৮/১০ যোৱাত এপদ।
 *যাত্ৰা:-* বাযু কোনত নাই।ৰা:ঘ: ১/৩৮/১০ যোৱাত ঈশান কোনত নাই।
 *যোগিনী :-* বাযু কোনত ।ৰা:ঘ: ১/৩৮/১০ যোৱাত ঈশান কোনত।
*ভক্ষাভক্ষ্য:-* তাল খোৱা নিষেধ ।ৰা:ঘ: - ১/৩৮/১০ যোৱাত নাৰিকল খোৱা নিষেধ ।

১. *মেষ ৰাশি* (অ,ল) : -  মেষ ৰাশি জাতক জাতিকা  সকলৰ আজিৰ দিনটোত  কৰ্মত যশস্যা বাঢ়িব, কৰ্মত ক্ষেত্ৰত উন্নতি হব, লগতে আজি আপোনাৰ সম্পদ লাভ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

২. *বৃষ ৰাশি*( উ,ব,ই) : - বৃষ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত নতুনকৈ যোগাযোগৰ সুযোগ লাভ কৰিব, ভ্ৰমণত শুভ হব, যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে দেহ মনত সামান্য আঘাট পোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৩. *মিথুন ৰাশি* ( ক,ছ) :  - মিথুন ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত  কৰ্ম ক্ষেত্ৰত উন্নতি হব, যদিও সজাগ নহলে শৰীৰত সামান্য ৰোগ বাঢ়িব পাৰে লগতে আজি আপুনি সজাগ নহলে সামান্য মনৰ আশা ভংগ হোৱাৰ  যোগ দেখা যায়।

৪. *কৰ্কট ৰাশি*( ড,হ) : - কৰ্কত ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত বন্ধু লাভ হব যদিও আজি সজাগ নহলে আপোনাৰ মনত সামান্য চিন্তা বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৫. *সিংহ ৰাশিৰ* (ম,ট) :- সিংহ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত শুভ সংবাদ লাভ হব, প্ৰেমত শুভ হব, কৰ্মত ক্ষেত্রত শুভ হব, যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে সামান্য ব্যয় বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৬. *কন্যা ৰাশি* (প,ঠ) : - কন্যা ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ  আজিৰ দিনটোত ধন লাভ হব, সন্মান বাঢ়িব, লগতে আজি আপুনি কৰ্ম ক্ষেত্ৰত সজাগ নহলে সামান্য প্ৰতাৰণা সন্মুখীন হোৱাৰ  যোগ দেখা যায়।

৭. *তুলা ৰাশি* (ৰ,ত): - তুলা ৰাশি জাতক জাতিকা সকলে আজিৰ দিনটোত ধন আগমন হব, দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি হব, যদিও আজি আপুনি সকলো দিশতে সজাগ হৈ ছলা ফুৰা কৰাটো ভাল হব।

৮. *বৃশ্চিক ৰাশি* (ন,য): - বৃশ্চিক ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত  কৰ্ম ব্যস্ততাৰ বাঢ়িব, ৰোগাৰোগ্য হব, যদিও আজি আপুনি যান বাহনৰ ক্ষেত্ৰত সজাগ নহলে সামান্য দুৰ্ঘটনাৰ সন্মুখীন হোৱাৰ যোগা দেখা যায়।

৯. *ধনু ৰাশি* (ধ,ভ): - ধনু ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ মনত  দিনটোত মনত শান্তি বাঢ়িব, বন্ধু লাভ হব যদিও আজি আপুনি ঘৰুৱা কাম কাজ ভোৰত সজাএ হৈছে চলিব। 

১০. *মকৰ ৰাশি* (খ,জ):  - মকৰ ৰাশি  জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মত সামান্য জতিলতা আহিব পাৰে, সামান্য খৰছ বাঢ়িব পাৰে, লগত আজি সজাগ নহলে আপোনাৰ  শৰীৰত সামান্য ৰোগে কষ্ট দিব পাৰে।  

১১. *কুম্ভ ৰাশি*(গ,শ,স): - কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ আজি দিনটোত প্ৰেমত শুভ হব, কৰ্ম মৰ্য্যদা লাভ হব যদিও আজি আপুনি  সজাগ নহলে  মনত সামান্য হতাশাৰ ভাৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১২. **মীন ৰাশি-* ( দ,চ) :- মীন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত সমস্যাৰ সমাধান হব, মনৰ আশা পুৰণ হব, লগত আজি আপুনি সজাগ নহলে শৰীৰত সামান্য এলাহ ভাৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়। 

"সৰ্বে ভৱন্তু সুখিন: সৰ্বে ভৱন্তু নিৰাময়া:।
সৰ্বে ভদ্ৰানি পশ্যন্তু মা কশ্চিৎ দু:খ  ভাগভৱেৎ।। "

আজি দিনটো সকলোৰে সুখী হোৱাৰ কামনাৰে দৈনিক ৰাশি ফল আগবঢ়ালো।

         -: জ্যোতিষী :-

শ্ৰী নয়নজ্যোতি দেৱ শৰ্মা 
-: নৱগ্ৰহ জ্যোতিষালয় :-                              জালুকবাৰী , গুৱাহাটী -১৪

Pn no -9101096481
Wp no - 9577136205

Post a Comment

Previous Post Next Post