দৈনিক ৰাশিফল

🌞 শ্ৰীশ্ৰী সূৰ্য্যায় পৰম ব্ৰহ্মণে নম:🌞 
১৯কাতি, শনিবাৰ, ইং ৬ নৱেম্বৰ।
 ২০২১। 
সূৰ্য্যোদয় ঘ:৫/৩৮/২৫ ,সূৰ্য্যাস্ত 
ঘ:৪/৩৬/৫

 *ৰাশি:-* বৃশ্চিক ৰাশি।
 *তিথি :-* শুক্লা দ্বিতীয়া । ৰা:ঘ:- ১০/৪৩/১৬ লৈ।
 *নক্ষত্ৰ :-*  অনুৰাধা।ৰা:ঘ:- ৩/২৯/২১ লৈ।
 *শুভ সংখ্যা:-* ৪/৮
 *শুভ ৰং :-* কলা/নীলা ৰং।
 *আদ্যঋতু হলে :-*  পতিহীনা   যোগ।
 *মৰণত দোষ:-* দ্বিপদ।ৰা:ঘ:- ১০/৪৩/১৬ যোৱূ এপাদ।
 *যাত্ৰা:-* উত্তৰ দিশত  নাই।ৰা:ঘ:- ১০/৪৩/১৬ যোৱাত অগ্নি কোনত নাই।
 *যোগিনী :-* উত্তৰ দিশত ।ৰা:ঘ:- ১০/৪৩/১৬ যোৱাত অগ্নি কোনত।
*ভক্ষাভক্ষ্য:-* তিতা খোৱা নিষেধ।ৰা: ঘ:- ১০/৪৩/১৬ যোৱাত পটল খোৱা নিষেধ।


  ১. *মেষ ৰাশি* (অ,ল) : -  মেষ ৰাশিৰ জাতক - জাতিকাসকলৰ আজিৰ দিনটোত ধন সন্মান লাভ হব,সমস্যাৰ সমাধান হব, লগত আজি আপুনি পাৱ লগীয়া  ধন ঘূৰাই পোৱাৰ  যোগ দেখা যায়।

২. *বৃষ ৰাশি*( উ,ব,ই) : - বৃষ ৰাশিৰ  জাতক - জাতিকাসকলৰ আজিৰ দিনটোত বিবাহ প্ৰাৰ্থী সকলৰ শুভ হব , যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে মনত সামান্য হতাশাৰ ভাৱ বাঢ়িব পাৰে লগতে আজি আপুনি সকলো দিশতে সজাগ হোৱাটো ভাল হব।

৩. *মিথুন ৰাশি* ( ক,ছ) :  - মিথুন ৰাশিৰ  জাতক - জাতিকাসকলৰ আজিৰ দিনটোত ধন  সন্মান লাভ, মনটো সুস্থিৰ হব যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে ভ্ৰমণত সামান্য কষ্ট  পোৱাৰ যোগ দেখা যায়। 

৪. *কৰ্কট ৰাশি*( ড,হ) : - কৰ্কত ৰাশিৰ  জাতক - জাতিকাসকলৰ আজিৰ দিনটোত মনৰ আশা পুৰণ হব, কৰ্মত মধ্যম হব , যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে মনত সামান্য অশান্তি ভাৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৫. *সিংহ ৰাশিৰ* (ম,ট) :- সিংহ ৰাশিৰ জাতক - জাতিকাসকলৰ আজিৰ দিনটোত প্ৰেম আৰু কৰ্মত শুভ হব, যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে আৰ্থিক ক্ষেত্ৰত সামান্য অৱনতি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৬. *কন্যা ৰাশি* (প,ঠ) : - কন্যা ৰাশিৰ জাতক - জাতিকাসকলৰ  আজিৰ দিনটোত সামাজিক কৰ্মত জৰিত হোৱাৰ সুযোগ লাভ কৰিব, সন্তানৰ আনন্দ লাভ কৰিব যদিও আজি আপুনি  যি কোনো সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰোতে সাৱধান হোৱাটো ভাল হব।

৭. *তুলা ৰাশি* (ৰ,ত): - তুলা ৰাশিৰ জাতক - জাতিকাসকলৰ  আজিৰ দিনটোত কৰ্ম ব্যস্ততা বাঢ়িব, লগতে আজি আপোনাৰ উত্তম ভোজন লাভ হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৮. *বৃশ্চিক ৰাশি* (ন,য): - বৃশ্চিক ৰাশিৰ জাতক - জাতিকাসকলৰ আজিৰ দিনটোত সামাজিক সন্মান লাভ হব, আদৰ্শবাদী মনোভাৱ বাঢ়িব, যদিও আজি আপুনি সজাগ নহলে মনত সামান্য অশান্তিৰ ভাৱ বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

৯. *ধনু ৰাশি* (ধ,ভ): - ধনু ৰাশিৰ জাতক - জাতিকাসকলৰ আজিৰ দিনটোত প্ৰেমত শুভ হব, কৰ্মক্ষেত্ৰ শুভ হব, লগতে আজি আপুনি কৰ্ম ক্ষেত্ৰত প্ৰতিস্থা লাভ   হোৱাৰ যোগ দেখা যায়। 

১০. *মকৰ ৰাশি* (খ,জ):  - মকৰ ৰাশি  জাতক - জাতিকাসকলৰ আজিৰ দিনটোত কৰ্মক্ষেত্ৰ সামান্য পৰিবৰ্তন আহিব পাৰে, লগতে কৰ্মত সামান্য সমস্যাৰ আহিব পাৰে যদিও যদিও আজি আপুনি সকলো দিশতে সজাগ হোৱাটো ভাল হব।

১১. *কুম্ভ ৰাশি*(গ,শ,স): - কুম্ভ ৰাশিৰ জাতক - জাতিকাসকলৰ আজি দিনটোত আয় বাঢ়িব, মনত ভক্তি ভাৱ বাঢ়িব, লগতে বিদ্যাৰ্থী সকলৰ শুভ  হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

১২. **মীন ৰাশি-* ( দ,চ) :- মীন ৰাশিৰ জাতক - জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত আৰ্থিক ক্ষেত্ৰত শুভ হব, প্ৰতিভা বিকাশৰ সুযোগ লাভ হব,  যদিও আজি আপোনাৰ মনত সামান্য চিন্তা বৃদ্ধি হোৱাৰ যোগ দেখা যায়।

"সৰ্বে ভৱন্তু সুখিন: সৰ্বে ভৱন্তু নিৰাময়া:।
সৰ্বে ভদ্ৰানি পশ্যন্তু মা কশ্চিৎ দু:খ  ভাগভৱেৎ।। "

আজি দিনটো সকলোৱে সুখী হোৱাৰ কামনাৰে দৈনিক ৰাশি  ফল আগবঢ়ালো।

         -: *জ্যোতিষী* :-

শ্ৰীনয়নজ্যোতি দেৱ শৰ্মা 
-: নৱগ্ৰহ জ্যোতিষালয় :-                                                
" মা কামাখ্যা গেট " (নাৰ্চাৰী)
 গুৱাহাটী 

Ph no -9101096481
Wp no - 9577136205

Comments

সংৰক্ষণাগাৰ

আমাৰ সন্মানীয় লেখিকা সকল

যোগাযোগ

Send